Nieuws

Verkorte jeugdcompetitie voorjaar gaat door!

De KNLTB heeft besloten om vanaf zondag 13 juni tot en met zondag 11 juli een verkorte voorjaarscompetitie te organiseren voor de jeugd. Onze jeugdteams gaan dus alsnog competitie spelen. Dat is natuurlijk goed nieuws! Helaas zijn toeschouwers op dit moment nog niet toegestaan. De teambegeleiders krijgen deze week meer informatie via de mail. De teamindeling is al bekend en zichtbaar in de clubapp of via mijnknltb.toernooi.nl

Voor recreanten betekent dit dat er van zondag 13 juni tot en met 11 juli weinig of geen banen beschikbaar zijn op zondagochtend. In de clubapp kun je zien welke mogelijkheden er zijn.

Vragen? 
Stuur dan een mail naar jeugd@nootdorpsetennisclub.nl.

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Over NTC

De Nootdorpse Tennisclub is een vereniging met ca 1200 leden. Op het park zijn twaalf verlichte tennisbanen (6 Gravelbanen en 6 Smash Court banen), twee hardcourt minibaantjes, twee oefenmuurtjes en een jeu de boulesbaan.

NTC is een rookvrij park

 

Lidmaatschap

 Meer informatie over lid worden? Kik hier.

Vragen over het lidmaatschap kunnen gemaild worden naar: ledenadministratie@nootdorpsetennisclub.nl

Adres
Laan van Floris de Vijfde 1
2631 WL Nootdorp
telnr.  015-3108230

e-mail: redactie@nootdorpsetennisclub.nl

webbeheer: webmaster@nootdorpsetennisclub.nl