Nieuws

Dringende oproep voor hulp afbreken ballonhal!

Op woensdag 3 april moet de ballonhal weer afgebroken worden. Hiervoor zijn minimaal 25 mensen nodig. Wij roepen onze leden dringend op om hierbij te komen helpen. Hoe meer mensen, hoe sneller en makkelijker de ballonhal afgebroken kan worden. En het is nog gezellig ook!

Er wordt op 3 april om 17.00 uurbegonnen. Geef je op bij de bar of stuur een mail aan bar@nootdorpsetennisclub.nl.

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Over NTC

De Nootdorpse Tennisclub is een vereniging met ca 1200 leden. Op het park zijn twaalf verlichte tennisbanen (6 Gravelbanen en 6 Smash Court banen), twee hardcourt minibaantjes, twee oefenmuurtjes en een jeu de boulesbaan.

NTC is een rookvrij park

 

Lidmaatschap

 Meer informatie over lid worden? Kik hier.

Vragen over het lidmaatschap kunnen gemaild worden naar: ledenadministratie@nootdorpsetennisclub.nl

Adres
Laan van Floris de Vijfde 1
2631 WL Nootdorp
telnr.  015-3108230

Let op: Voor toezending van post alleen postadres gebruiken!

Postadres:
Postbus 12
2630 AA Nootdorp

e-mail: redactie@nootdorpsetennisclub.nl

webbeheer: webmaster@nootdorpsetennisclub.nl