Nieuws

Vrijwilligersdag zaterdag 10 november

Alle vrijwilligers ontvangen deze week een uitnodiging voor de NTC vrijwilligersdag. De vrijwilligersdag is dit jaar op zaterdag 10 november vanaf 16.30 uur bij GameCity in Zoetermeer. Vrijwilligers zijn heel belangrijk om onze club draaiende te houden en via de vrijwilligersdag willen wij deze mensen dan ook graag in het zonnetje zetten.

We hebben ons uiterste best gedaan om een complete lijst met NTC vrijwilligers aan te schrijven, maar het kan altijd voorkomen dat we iemand vergeten zijn. Mocht jij het afgelopen jaar vrijwilligerswerk voor de NTC hebben gedaan en geen uitnodiging hebben ontvangen, dan kan je je via dit formulier toch opgeven.

Iedereen die zich heeft opgegeven, ontvangt in de week voorafgaand aan 10 november nog extra informatie over de dag.

 

« Terug

» Nieuws archief

Footer

Over NTC

De Nootdorpse Tennisclub is een vereniging met ca 1200 leden. Op het park zijn twaalf verlichte tennisbanen (6 Gravelbanen en 6 Smash Court banen), twee hardcourt minibaantjes, twee oefenmuurtjes en een jeu de boulesbaan.

NTC is een rookvrij park

 

Lidmaatschap

 Meer informatie over lid worden? Kik hier.

Vragen over het lidmaatschap kunnen gemaild worden naar: ledenadministratie@nootdorpsetennisclub.nl

Adres
Laan van Floris de Vijfde 1
2631 WL Nootdorp
telnr.  015-3108230

Let op: Voor toezending van post alleen postadres gebruiken!

Postadres:
Postbus 12
2630 AA Nootdorp

e-mail: redactie@nootdorpsetennisclub.nl

webbeheer: webmaster@nootdorpsetennisclub.nl